Tilastoihin lasketaan kaudella 2016-2017 pelatut Futsal-Liigan, Futsal Cupin ja Keski-Suomen Piiricupin ottelut.

Päivitetty 14.3.2017.

Nimi OttelutMaalitSyötötPisteetVaroituksetUlosajotMVP
Kasperi Halme26426802
Janne Paljakka254610200
Mika Halonen259211102
Sakari Holopainen24121022204
Markus Riikilä2411819002
Eetu Parpala24111526312
Janne Törmänen2416622004
Jori Lagerblom (mv)23011105
Janne Rissanen20347200
Ville Vanttaja17112000
Aleksi Leppänen17000000
Ville Vähäkoitti16101525701
Sami Myllymäki (mv) 14000100
Patrik Pakkala9011101
Tatu Meriläinen9000000
Aaro Kumpulainen8000000
Tom Korolainen7101200
Elias Huhtinen6314101
Arttu Seikkula5000000
Heikki Puustinen5000100
Eino Muhonen (mv)4000000
Akseli Aalto (mv)4011000
Aleksi Tossavainen3101000
Santeri Paajanen (vaihtanut seuraa)2011000
Jani Laaksonen1000000
Basam Elfadl 1000000
Jukka Kosonen1000000
Jaakko Ahokas (vaihtanut seuraa)1202100
Pauli Pylvänäinen (vaihtanut seuraa)1101000
Sauli Kilpeläinen1000000